Květen 2011

New promotional photos for 2nd season

22. května 2011 v 22:07 | XOXO |  VD - gallery
Moc se mi líbí tyhle shooty k Vampire Diaries. Jsou pěkně udělaný a vynikají tam Eleniny šaty. Moc to tam všem sluší.Leighton • Seventeen | Photoshoot

22. května 2011 v 22:03 | XOXO |  Leighton Meester
Našla jsem na jednom blogu dokonalé shoty s Leighton Meester. Jsou fakt moc pěkný. Jsou focený pro časopis Seventeen.
Seventeen Photoshoot [more photos]
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

GLEE • Písně z epizody New York

22. května 2011 v 21:52 | XOXO |  Prewiev

Osm písní, které zazní v posledním díle druhé série, si můžete poslechnout v článku.
Jinak omlouvám se, že teď tady dva dny nic nebylo, ale je hezky a tak nebudu sedět u blogu ;)

A tady ješte jedna ochutnávka z poslední druhé série glee.
Love New York / New York New York.
Bella Notte (Artie, Puck, Sam a Mike)
Still Got Tonight (Will)
As Long As Youre There (Sunshine)
Pretending (Rachel a Finn)
Light Up The World (New Directions)
For Good (Rachel a Kurt)
Yeah!
I Love New York / New York New York (New Directions)

source: edna.cz

Blair+Chuck | VIDEO

20. května 2011 v 17:54 | XOXO |  GG - videos
Pěkně udělaný video, z momentků Blair a Chucka. Je tam písnička "Jar of hearts", která zazněla i v glee v Prom queen, kde tuhle písničku zazpívala Rachel Berry (Lea Michele). Moc se mi ta písnička líbí. Video určitě stojí za to se na něj podívat.

LEIGHTON MEESTER CHTĚLA SEKNOUT S HERECTVÍM! (GOSSIP GIRL)

19. května 2011 v 8:23 | XOXO |  Leighton Meester

Když Leighton dostala nabídku zahrát si ve filmu Country Strong, kde by se objevila po boku Gwyneth Paltrow coby krásná zpěvačka, okamžitě se zamilovala do scénáře natolik, že byla rozhodnutá udělat všechno proto, aby vysněnou roli získala.

"Jsem na čtyři roky vázána smlouvou k seriálu Super Drba,"vysvětlovala tehdy Leighton: "Ta práce je sice časově velmi náročná, ale myslím, že dá stihnout natočit při ní film. Znám svoje povinnosti a ty budu v každém případě plnit."

TAYLOR MOMSEN & JESSICA SZOHR OPOUŠTÍ GOSSIP GIRL

17. května 2011 v 14:35 | XOXO |  GG - news
Smutný den pro Vanessu Abrams a Jenny Humphrey! Jejich postavy v seriálu končí!

Herečky naštěstí tuhle zprávu nenesou moc tragicky. Hlavně Taylor přiznává, že je vlastně docela ráda, protože bude mít víc času na svou kapelu The Pretty Reckless.

"Natáčení je velmi časově náročné," svěřuje se Taylor: "Fyzicky prostě není možné stíhat muziku i seriál a ještě se snažit dělat obojí jak nejlépe to umím."

Star proto párkrát nedorazila na natáčení a producenti Gossip Girl s ní ztratili trpělivost. "Zjistila jsem, že ve scénáři pro další sérii už moje postava není! Musím říct, že za to scénáristům velmi děkuji," říká Taylor s tím, že aspoň bude mít čas odjet s kapelou na turné do Francie.

Vanessa Abrams a Jenny Humhrey ale v seriálu nejspíš nekončí na dobro! Tvůrci Super drbny prý uvažují o tom, že se obě čas od času objeví v některých dílech coby hosté.

LEMONADE MOUTH - seznámení

17. května 2011 v 14:34 | XOXO

Film plný skvělé hudby navazuje na úspěchy Camp Rock či Camp Rock 2: Velký koncert. Už tuto sobotu na Disney Channel.
Seznámili se, když jednoho dne museli všichni zůstat po škole. Tahle pětice si ale sedla natolik, že se rozhodla sestavit kapelu - Lemonad
e Mouth. Jmenují se Olivia, Mo, Charlie, Stella a Wen. Nemají to ale úplně jednoduché. Moc nevěří ani sami sobě, natož aby přesvědčili budoucí diváky, a velkou konkurenci mají v druhé školní kapele Mudslide Crush. K tomu jim moc nerozumí ani vedení školy, a když se sem tam přidá i nějaký problém třeba s láskou....

PIRÁTI Z KARIBIKU 4: NA VLNÁCH PODIVNA

17. května 2011 v 14:34 | XOXO
Další, už čtvrté pirátské dobrodružství Jacka Sparrowa, vplouvá do kin už teď v květnu.
Mohli jsme to čekat! Legrace, dobrodružství a humor, které stály u zrodu úspěšné série - přicházejí ve 3D, a Johnny Depp se vrací ke své dokonalé roli kapitána Jacka Sparrowa.

V tomle díle Jack neví, co dřív. Všechno se kolem něj točí podle hesla: Kam nemůže čert, nastrčí ženu. Nebo je to jinak?
Jack potkává svou bývalou lásku (Penelope Cruz), ale není si jistý, jestli city na obou stranách zůstaly, nebo ho jeho ´ex´ chce jen šikovně zneužít, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne's Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse (Ian McShane), ocitá se Jack uprostřed dobrodružství, které je moc i na něj. Nemůže totiž vůbec poznat, koho se obávat víc: Černovouse nebo své bývalé lásky...

Mezinárodní obsazení série zahrnuje veterány, kterými jsou Geoffrey Rush jako pomstychtivý kapitán Hector Barbossa a Kevin R. McNally jako Joshamee Gibbs, dlouholetý přítel kapitána Jacka, spolu se Samem Claflinem jako oddaným misionářem a Astrid Berges-Frisbey jako záhadnou mořskou pannou.

Blog.cz zase blbne!!

16. května 2011 v 14:29 | XOXO
Ahojky, nelekejte se pokud tu nejsou fotky, menu a další obrázky. Ale blog opět dělá úpravy, né můj ale blog.cz. A je to nějkaý smazaný. Články mám připravené ale ted nemá cenu je sem dávat když nejdou fotky, tak budeme muset počkat.
Děkuju za pochopení.

EDIT: (17.5.2011 - 14:39)
obrázky už funguji, děkuji za vaše komentáře ;)

Glee na Slovensku !

15. května 2011 v 16:29 | XOXO |  Videos of glee
Objevila jsem na internetu upoutávku k televizi JOJ, kde uvádí glee a Cory tam zdraví JOJ. Už je to starší, škoda že nemám prima love, kde dávají glee. Co vlastně říkáte na první díl první série ? Já ho viděla nejmín 15x :D


AVATARS BY ME • NO.1

15. května 2011 v 0:06 | XOXO
Tady je pár vatarů co jsem dělala dneska. Jsou na různý téma - glee, gossip, město ... Co na ně říkáte ? Jaký se vám nejvíc líbí ? Pokud se ti líbí, můžeš si je dát i na blog, ale prosím přidej zdroj alespoň ke konci článku. Předem děkuju.


Konec glee ?

14. května 2011 v 21:05 | XOXO
Konec glee ? Ano konec glee, ale jen dočasně. Byla teď velká pauza a pak přišel díl "Night of Neglect" a pak "Born this way". Pak další díly jako "Rumor" a teď aktuálně i díl "Prom Queen". Čekají
nás ještě dva díly. Poslední bude závěrečný a budou ta zase regionálky - uvidíme, jestli tentokrát zvítězí opět New Direction. Diskutovalo se, že by měla některá ženská postava zemřít. Nenapadá mě kdo by to byl, ale byl by to podle mě někdo dospělý , protože by neodešel někdo z ND. Tak mě napadlo, že by to mohla bejt Finnovy máma. Sue by to bejt nemohla,
protože bez ní by to nebylo ono, Emma taky ne, protože podle mě pak bude s panem Shue. A nebo ještě se Zrůdnou by mohlo něco bejt - ta tam už dlouho nebyla. No tak můžeme se těšit na třetí sérii jak už řekl režisér glee. Ale teď nevím jestli už bylo řečeno kdy. Měl by i někod odejít glee clubu - myslím že to bude ta nová myslím že se jemnuje Suzzi nebo tak nějak (ta jak má byrýle, silnější a chodí s Noahem Puckermanem.) Tak necháme se překvapit a tady je pár starších spoilerů -

* btw: tohle jsou jen moje myšlenky, nic z toho není ověřeno že není pravda - tak se prosím zdržte komentáře o tom že by to asi tak nešlo ;). Děkuju.*

PLL • Jak to bude dál ?!

14. května 2011 v 17:17 | XOXO |  PLL - news


S lanem tělo zmizelo , celé město Rosewood šílí , co se opravdu stalo v noci před kostelem . Aria , Emily , Hannah a Spencer budou mít hodně co vysvětlovat . S policií a rodiči , kteří opravdu neví čemu mají věřit , tak holkám pomáhá terapeut . Nyní jsou donucení mluvit o svých problémech , Aria , Spencer , Hannah a Emily se cítí víc sami než kdy jindy . I s ujištěním , co všechno řeknou v kanceláři terapeuta , je to opravdu ten , se kterým se lhářky konečně můžou svěřit o "A" ? Nebo je to špatné místo , kde by mohlo uniknout tajemství o "A" ?
V lásce jim to zatím moc nejde - Spencer má zákaz vidět se s Tobym , Aria objasňuje věci s Ezri a Caleb je zpátky
ve městě . Promo photoshoot najdete --> ZDE. Předtim jsem našla ještě na jednom blogu ukázku na novej díl, ale video bylo bohužel zrušeno kvůli porušování práv tak si budeme muset ještě počkat.

Glee - Friday + video

14. května 2011 v 14:21 | XOXO |  Music of glee
Dokonalé♥, tenhle díl byl super až na tu část jak korunovali Kurta jako holku :((. ale jinak to byl super díl, moc se mi líbilo jak tam zpustili ty balónky. No, vraťmě se k písničce. Byla jsem překvapená co z toho vzniko, protože originál většina nesnáší má to i na youtube dost "dislike" - (proti lajků) .. Originál jsem sem dávala dřív. Ale kluci to zazpívali skvěle.

Ke$ha v seriálu The Simpsons ?

14. května 2011 v 14:14 | XOXO |  The Simpsons
Už starší video od fanoušků (asi) k seriálů Simsnovy. Je to tak trochu předělaná písnička od zpěvačky Ke$hy - Tik Tok.

VD • Stáhněte si novou verzi Bloodstream od Stateless zdarma

14. května 2011 v 14:01 | XOXO |  VD - news

Ano, čtete správně, britská skupina Stateless zodpovědná za úžasný hudební doprovod k velkolepému finále první série si exkluzivně pro TVD fanoušky k poctě včerejší/dnešní finálové epizody připravila novou verzi Bloodstream spolu s jednou další písničkou z jejich nového alba Matilda. Odkaz uvnitř článku.
Písničku si můžete stáhnout na jejich oficiálních stránkách ZDARMA. Stačí jen napsat svůj email a pak už jen můžete spokojeně stahovat:) Tato nabídka je však časově omezena, takže neváhejte, neboť po nedělní půlnoci už nebude (legálně:) k mání!
Source: edna.cz

Leighotn • Nový plakát

14. května 2011 v 13:53 | XOXO |  Leighton Meester
Jak už jsem tady psala předtim (zde), Leighton Meester dělá reklamu na vlastní voňavku "Love Struck". Byl zveřejněn nový plakát k tý kampani tak vám ho pidávám.

Monte Carlo • už je k nám blíž

14. května 2011 v 13:40 | XOXO
Konečně se objevili fotky z filmu "Monte Carlo", ve kterém uvidíme talenztovaná herce a herečky jako Selena Gomez ( Alex - Kouzelníci z Waverly), Leighton Meester (Blair - Gossip girl), Cory Montheith (Finn - glee). Určitě se máme na co těšit.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Holka, není ti to trapný ?!

14. května 2011 v 12:15 | XOXO
No, fájn nechodim sem teď moc. Neměla jsem čas (zase). Affs jsem nestihla oběhnout. A dělal jsme nový dessing jen z nudy ale jinak bylo učení. Dessing jsem udělala až v pátek. Asi si tohle stjně nikdo nečte, ale co. Byla jsem dneska s kámoškou kouknout se na trhách a koupily jsme si obě úžasný náramek. Ona modro-bílý a já duhový♥ - pak sem dám fotky. Když jsem u tý duhy, asi si řikáte Black - Rainbow.. a kde je ta duha a černá ? Minule byl dessing spíše do bílý a zelený a ted jsme to zaměřila na zelenou a růžovou. No, snad to vypadá dobře :DD.. Nevím co se bude dít dál, slibovala jsme články o gossip ale nesíhám. Zapomněla jsem i napsat na blog, že měl herec Cory Montheith narozeniny (Finn Hudson - glee) . Menu ještě není úplně hotové, bude se měnit. Zatím*

Co se děje ? Toplist se děje.

9. května 2011 v 22:17 | XOXO
Moc děkuju všem za dnešní návštěvnost, je ještě větší ale tolik lidí online ?
Wow ! Děkuju ještě jednou. Navíc jsem postoupila do druhýho kola v soutěži s fotou co jsem fotila. Udělala jsem dneska
kontrolu affs, jak už bylo potřeba. Jsem moc ráda ještě za vaše milé komentáře♥. Zítra mě čeká oční, tak jsem zvědavá jak
dopadnu. Včera jsem viděla ten nejnovější díl glee "Rumors" / Drby. A je skvělý, sice nemá na Born this way, ale poveld se. Těším se hlavně na ten jak bude ve středu (pokud se nepletu). Přidala jsem konečně fotky do nové rubriky FASHION, kterou můžete najt v menu v projects. Dole v článcích je dále výsledek zůstávajících spřátelených blogů. Je mi líto, že už nejsem sb s jedním z blogů, když jsem tam chodila a teď pár dní ne a pak mě vyšoupne.. no jo no. Jinak příjde mi docela vtipný, jak píšete na blogy něco jako " Tak a teď jdu oběhnout affs.." a nikdy tady nevidim od vás koment :D ...
No co, tak si půjdu už lehnout k filmu. Zítra čekejte nový články chtěla bych přidat něco o gossip girl. Dobrou noc.*